Vinnere 2022

Disse blir løpende oppdatert etter hvert som mesterskapene gjennomføres.

Formel K

Cadetti:

Gull:

Endre Grøttumsbråten Johansen

NMK Kongsberg
Sølv:

Oscar M. Mølstad

NMK Sande
Bronsje:

Espen Madsen Moe

NMK Trøgstad

Mini:

Gull:

Silas Sævareid Ellefsen

NMK Kongsberg
Sølv:

Joachim Hopland Askeland

NMK Bergen.
Bronsje:

Vernhardur Ravnaas

NMK Andebu

Junior ROK

Gull:

Gustav Bjørhovden

NMK Kongsberg
Sølv:

Markus Madsen Moe

NMK Trøgstad
Bronsje:

Andreas Stoa Rui

NMK NMK Grenland

Rotax

Gull:

Mats Nygaard

NMK Andebu
Sølv:

Eivind Ås

NMK Elverum
Bronsje:

Theis Sæverid Ellefsen

NMK NMK Bergn

x30

Gull:

Jonas Holte Rød

NMK Grenland
Sølv:

Guro Majormoen

NMK Kongsberg
Bronsje:

Sondre Kvilekval

NMK Grenland

DD2:

Gull:

Adre Grøndahl

NMK Andebu
Sølv:

Erlend Øxseth

NMK Kongsberg
Bronsje:

Jon Egil Lilleby

NMK Andebu

Sammenlagt Sommercup:

Gull:

Dennis Bjerke

NMK Kongsberg
Sølv:

Fredrik T Sleen

NMK Bergen
Bronsje:

Espen M Moe

NMK Trøgstad

Johannes A. Ringstad

NMK Sunnfjord

Markus M Moe

NMK Trøgstad

Hastighet

Landsfinalen junior:

Gull:

Tobias Grandum Spangen

NMK Hamar
Sølv:

Erling B. Tjelta

NMK Egersund
Bronsje

Henrik Tandberg Håkonsen

NMK Gardermoen

Landsfinalen:

Gull:

Petter Leirhol

NMK Valdres
Sølv:

Sondre Evjen

NMK Gol
Bronsje

Heine Rudi

NMK Nore og Uvdal

Landsfinalen damer:

Gull:

Marthe Marthinsen

NMK Larvik
Sølv:

Andrine Rafoss

NMK Konsmo
Bronsje

Ingrid Dybvik Jensen

NMK Vikedal

Landsfinalen veteran:

Gull:

Terje Nygård

NMK Fluberg
Sølv:

Jan Lillegrend

NMK Elverum
Bronsje

Vidar Øynebråten

NMK Gold

Rallycross junior

Gull:

Jens Hvaal

NMK Grenland
Sølv:

Torjus Svenneby

NMK Trøgstad
Bronsje

Henrik Gjervan

NMK Hell motorsport

Rallycross:

Gull:

Sigurd Erik Ekelenad.

NMK Kvinesdal
Sølv:

Simen Engsvik

NMK Trøgstad
Bronsje

Emil Sivesind

NMK Krabyskogen

NMK mesterskap Nord

senior:

Gull:

Christoffer Andersen

NMK Lofoten
Sølv:

Henning Pedersen

NMK Svolvær og Omegn
Bronsje

Thomas Amundsen

NMK Hålogoaland

Junior:

Gull:

Henning Olsen

NMK Lofoten
Sølv:

Jon-Adrian Karlsen Winje

NMK Lofoten
Bronsje:

Mathias Vars Hætta

NMK Hålogaland

Dame:

Gull:

Katrine Olsen

NMK Hålogaland
Sølv:

Hege Hansen

NMK Lofoten
Bronsje:

Mia Johnsen

NMK Tromsø

Crosscart

85 cccm:

Gull:

Ole Kristian Spilling

NMK Konsmo
Sølv:

Linus Gimle Engen

NMK Krabyskogen
Bronsje

Jørgen Sørlie

NMK Aremark

125 ccm:

Gull:

Robin Larsen Hermansen

NMK Hamar
Sølv:

Tobias Grandum Spangen

NMK Hamar
Bronsje

Simen Johansen

NMK Grenland

250 ccm:

Gull:

Aron Stjern Rød

NMK Grenland
Sølv:

Troy Petersen

NMK Melhus
Bronsje

Kim Rino Weire

NMK Konsmo

650 ccm:

Gull:

Stinius Kvernrød

NMK Melhus
Sølv:

Robin Grana Sandene

NMK Bø
Bronsje

Mats Samuelsen Lislevand

NMK Kosmo

Extrem:

Gull:

Alexander Heum

NMK Grenland
Sølv:

Thomas Eek Murstad

NMK Bø
Bronsje

Markus Gimle Enger

NMK Krabyskogen

Rally

Rallycup:

Gull:

Frank Tore Larsen

NMK Modum og Sigdal
Sølv:

Sindre Backe

NMK Hadeland
Bronsje

Olav Fredriksen

NMK Modum og Sigdal

Kartleser:

Gull:

Anders Nygård

NMK Nore og Uvdal
Sølv:

Mads Johansen

NMK Hadeland
Bronsje

Jan Frode Storsveen

NMK Elverum

NMK Junior Rallycup:

Gull:

Jens Berger

NMK Elverum
Sølv:

Ingrid Maria Fulsås

NMK Nore og Uvdal
Bronsje

Håkon Sveen Frøslid

NMK Fluberg

Kartleser junior:

Gull:

Hedda Turvoll Lien

NMK Modum og Sigdal
Sølv:

Jonas Hvambsal

NMK Kongsberg
Bronsje

Thea Turvoll Lien

NMK Modum og Sigdal

MC

MX 85 13-15 år:

Gull:

Oliver Martinsen

NMK Follo
Sølv:

Mathias Emanuel Jahren-Tørre

NMK Notodden
Bronsje:

Sondre Øygarden

NMK Notodden

MX Åpen Elite:

Gull:

ingen deltakelse

ingen deltakelse
Sølv:

ingen deltakelse

ingen deltakelse
Bronsje:

ingen deltakelse

ingen deltakelse

MX 85 jenter:

Gull:

Emma Osvold Hurlen

Elverum
Sølv:

Bronsje:

MX Damer:

Gull:

Embla Godaker Skogstad

NMK Gardermoen
Sølv:

…….. …..

NMK …………
Bronsje

…….. …..

NMK …………

MX Junior:

Gull:

Oliver Martinawn

NMK Follo
Sølv:

Brede Gultvedt

NMK Follo
Bronsje

Henrik Solhaug-Nybakke

NMK Krabyskogen

ATV

Quad åpen A:

Gull:

Joakim Granli

NMK Aurskog Høland
Sølv:

Christopher Tveråen

NMK Notodden
Bronsje

…….. …..

NMK …………

Quad åpen B:

Gull:

Leo Solemdal

NMK Molde
Sølv:

…….. …..

NMK …………
Bronsje

…….. …..

NMK …………

Quad junior:

Gull:

Alexander Kasin

NMK Notodden
Sølv:

Tor Eilev Johansen

NMK Notodden
Bronsje

Ole Håkon Odden

NMK Notodden

Quad dame:

Gull:

Celina Kasin

NMK Notodden
Sølv:

Malin Sårhaug

NMK Notodden
Bronsje

Maiken Sårhaug

NMK Notodden

Enduro

Junior elite:

Gull:

Benjamin Bernhus

NMK Aurskog Høland
Sølv:

…….. …..

NMK …………
Bronsje

…….. …..

NMK …………

Senior elite:

Gull:

Mikkel William Mikkelsen

NMK Kongsberg
Sølv:

Christian Presterud

NMK Aurskog Høland
Bronsje

Magnus Hoel

NMK Kongsberg

Dame:

Gull:

Vilde Marie Holt

NMK Gardermoen
Sølv:

Viktoria Vethe

NMK Gardermoen
Bronsje

…….. …..

NMK …………

Bredde 14 - 29 år:

Gull:

Anders Næss

NMK Aurskog Høland
Sølv:

…….. …..

NMK …………
Bronsje

…….. …..

NMK …………

Bredde 30 - 39år:

Gull:

Tor Øyvind Leander Grinna

NMK Kongsberg
Sølv:

Bjørnar Wingestad

NMK Kongsberg
Bronsje

Mads Amundsen

NMK Aurskog Høland

Bredde 40 - 49år:

Gull:

Andre Holmedal

NMK Aurskog Høland
Sølv:

Kenneth Jødal

NMK Aurskog Høland
Bronsje

Bård Westby

NMK Aurskog Høland

Bredde damer 50-59:

Gull:

May-Britt Hagane

NMK Kongsberg
Sølv:

Bronsje

Bredde 50-59:

Gull:

Pål Anders Ullevålseter

NMK Kongsberg
Sølv:

Tor Fritjof Haug

NMK Aurskog Høland
Bronsje

Harald Bogstad

NMK Aurskog Høland

U1 85 ccm:

Gull:

Jesper Ausen Kirkeby

NMK Aurskog Høland
Sølv:

Sondre Westby

NMK Aurskog Høland
Bronsje

…….. …..

NMK …………

U2 125 ccm:

Gull:

Lukas Skjønhaug

NMK Aurskog Høland
Sølv:

…….. …..

NMK …………
Bronsje

…….. …..

NMK …………

Racing

GT:

Gull:

Glenn Haug

NMK Solør
Sølv:

Wiggo dalmo

NMK Rana
Bronsje

Andrine Rafoss

NMK Konsmo

Shortcar Extreme:

Gull:

Stian Frydenlund

NMK Drammen
Sølv:

Hallvard Sandtorv

NMK Bergen
Bronsje

Christian Haugom

NMK Solør

Shortcar Bandit:

Gull:

Marcus Myrseth

NMK Aurskog-Høland
Sølv:

Lukas Tømmerdal

NMK Gardermoen
Bronsje

Steffen Westbye

NMK Gardermoen

Formula Basic:

Gull:

Emilie Snoen

NMK Kongsberg
Sølv:

Olav Vaa

NMK Notodden
Bronsje

Andreas Vaa

NMK Notodden

Seven Racing/RSR/klasse 2:

Gull:

Dennis Moen

NMK Trøgstad
Sølv:

Alf Marius Loe Sandberg

NMK Solør
Bronsje

Sølve Arntzen-Iversen

NMK Modum og Sigdal

Drifting

PRO:

Gull:

…….. …..

NMK …………
Sølv:

…….. …..

NMK …………
Bronsje

…….. …..

NMK …………

PRO2:

Gull:

…….. …..

NMK …………
Sølv:

…….. …..

NMK …………
Bronsje

…….. …..

NMK …………

Junior:

Gull:

…….. …..

NMK …………
Sølv:

…….. …..

NMK …………
Bronsje

…….. …..

NMK …………

Semi PRO:

Gull:

…….. …..

NMK …………
Sølv:

…….. …..

NMK …………
Bronsje

…….. …..

NMK …………

Grassroots Drifting cup:

Gull:

…….. …..

NMK …………
Sølv:

…….. …..

NMK …………
Bronsje

…….. …..

NMK …………

eSport:

Gull:

…….. …..

NMK …………
Sølv:

…….. …..

NMK …………
Bronsje

…….. …..

NMK …………