Vinnere 2021

Rallycross

Junior:

Gull:

Jens Hvaal

NMK Grenland
Sølv:

Sindre M Moe

NMK Trøgstad
Bronsje

Torjus Svenneby

NMK Trøgstad

Rallycross:

Gull:

Jonas D Jacobsen

NMK Hålogaland
Sølv:

Simen engsvik

NMK Trøgstad
Bronsje

Jørgen Syversen

NMK Aremark

Crosscart

85 cccm:

Gull:

Dennis Vik

NMK Konsmo
Sølv:

Vetle Try

NMK Konsmo
Bronsje

Oliver Tveiten Sollie

NMK Hønefos

125 ccm:

Gull:

Tobias Grandum Spangen

NMK Hamar
Sølv:

Robin L Hermansen

NMK Hamar
Bronsje

Emil Bujordet

NMK Åmli Nissedal

250 ccm:

Gull:

Robin Grana

NMK Bø
Sølv:

Aron Stjern Rød

NMK Grenland
Bronsje

Hannah Eide

NMK Grenland

650 ccm:

Gull:

Fredrik Weaas

NMK Gardermoen
Sølv:

Mats S Lislevand

NMK Konsmo
Bronsje

Sondre Furuseth

NMK Gardermoen

Extrem:

Gull:

Alxander Heum

NMK Grenland
Sølv:

Thomas Eek Murstad

NMK Bø
Bronsje

Anders Kjær

NMK Larvik

Rally

Rallycup:

Gull:

Olav Fredriksen

NMK Modum og Sigdal
Sølv:

Morten Gravermoen

NMK Modum og Sigdal
Bronsje

Frank Tore Larsen

NMK Modum og Sigdal

Kartleser:

Gull:

Marius Fuglerud

NMK Drammen
Sølv:

Ole Thomas Westby

NMK Modum og Sigdal
Bronsje

Stian Kristiansen

NMK Aurskog-Høland

NMK Junior Rallycup:

Gull:

Markus Bakken

NMK Modum og Sigdal
Sølv:

Håkon S Frøslid

NMK Fluberg
Bronsje

Ingerid M Fulsås

NMK Nore og Uvdal

Kartleser junior:

Gull:

Hedda T Lien

NMK Modum og Sigdal
Sølv:

Jon Råen

NMK Modum og Sigdal
Bronsje

Enduro

Junior Elite:

Gull:

Marcus Christensen

NMK Gardermoen
Sølv:

Liam Dresberg

NMK Aurskog Høland
Bronsje:

Benjamin Bernhus

NMK Aurskog Høland

Senior Elite:

Gull:

Christian Illidi

NMK Aurskog Høland
Sølv:

Anders Helgerud

NMK Aurskog Høland
Bronsje:

Christian Presterud

NMK Aurskog Høland

Dame:

Gull:

Vilde Marie Holt

NMK Gardermoen
Sølv:

Viktoria Vethe

NMK Gardermoen
Bronsje:

Bredde 14 - 29 år:

Gull:

Steinar Hofsrud

NMK Gardermoen
Sølv:

Bronsje:

Bredde 30 - 39år:

Gull:

Stig Rune Løkken

NMK Sør-Gudbrandsdal
Sølv:

Andre Holmedal

NMK Aurskog Høland
Bronsje:

Mads Ivar Hveem

NMK Gardermoen

Bredde 30 - 39år:

Gull:

Kenneth Jødahl

NMK Aurskog Høland
Sølv:

Thomas Nordby

NMK Aurskog Høland
Bronsje:

Ronny Bakker Melby

NMK Aurskog Høland

Brede 50-59:

Gull:

Tor Fritjof Haug

NMK Aurskog Høland
Sølv:

Lars Olaf Ugelstad

NMK Molde
Bronsje:

Hans Ola Mangen

NMK Aurskog Høland

U1 85 ccm:

Gull:

Terje Tobias Bystrøm

NMK Aurskog Høland
Sølv:

Bronsje:

Racing

GT:

Gull:

Carl Fredrik Hersoug

NMK Solør
Sølv:

Fredrik Sørlie

NMK Solør
Bronsje

Oliver Andersen

NMK Sarpsborg Rudskogen

Shortcar Extreme:

Gull:

Thor Gunnar Hagen

NMK Modum og Sigdal
Sølv:

Stian Fjukstad

NMK Kongsberg
Bronsje

Frode Kvelstad

NMK Orkla

Shortcar Bandit:

Gull:

Theo Erikseb

NMK Trøgstad
Sølv:

Marcus Myrseth

NMK Aurskog-Høland
Bronsje

Christer Haugom

NMK Solør

Formula Basic:

Gull:

Daniel Kroken

NMK Vest-Telemark
Sølv:

Dag Wasmuth

NMK Solør
Bronsje

Emilie Snoen

NMK Kongsberg

Drifting

Pro:

Gull:

Markus Furberg

NMK Frøya
Sølv:

Ole Morten Davanger

NMK Bergen
Bronsje

Sondre Erga

NMK Egersund

Pro 2:

Gull:

Vikyntas Punys

NMK Solør
Sølv:

Jørgen Engdal Skjevling

NMK Frøya
Bronsje

Kaj Magnus Hagberg

NMK Fluberg

Junior:

Gull:

Espen Rohde

NMK Aurskog-Høland
Sølv:

Nicolai Kiil Finsås

NMK Bergen
Bronsje

Ludvik Vonka

NMK Solør

Semi Pro:

Gull:

Vykintas Punys

NMK Solør
Sølv:

Daniel A Lian

NMK Rana
Bronsje

Espen Rohde

NMK Aurskog Høland

Grassroots Drifting cup:

Gull:

Anders Tvenge

NMK Fluberg
Sølv:

Magnus Tvenge

NMK Fluberg
Bronsje

Edvinas Pocius

NMK Solør