Vinnere 2020

Crosscart:

85 ccm:

Gull:

Anders Bolland jr

NMK Melhus
Sølv:

Lauritz Heum

NMK Grenland
Bronsje

Lorns Per Ola Dullum

NMK Melhus

125 ccm:

Gull:

Karl Peder Nordstrand

NMK Hamar
Sølv:

Simen K Johansen

NMK Grenland
Bronsje:

Eirik Steinsholt

NMK Grenland

250 ccm:

Gull:

Sondre Brendryen

NMK Melhus
Sølv:

Robin Grana Sandene

NMK Bø
Bronsje:

Stinius Kvernrød

NMK Melhus

650 ccm:

Gull:

Kim Lorenzen

NMK Aremark
Sølv:

Fredrik Weaas

NMK Gardermoen
Bronsje:

Ketil Johnsen

NMK Grenland

Extrem:

Gull:

Markus Gimle Enger

NMK Krabyskogen
Sølv:

Finn E Løberg

NMK Grenland
Bronsje:

Alexander Heum

NMK Grenland

Rally

Rallycup:

Gull:

Geir Helge Frøslid

NMK fluberg
Sølv:

Olav Fredriksen

NMK Modum og Sigdal
Bronsje:

Jarle Granheim

NMK Gardermoen

Kartleser:

Gull:

Ole Thomas Westby

NMK Modum og Sigdal
Sølv:

Marius Fuglerud

NMK Drammen
Bronsje:

Jørgen Nordhagen

NMK Hadeland

NMK Junior Rallycup:

Gull:

Ola Jr Nore

NMK Modum og Sigdal
Sølv:

Marius Holtet

NMK Modum og Sigdal
Bronsje:

Håkon Sveen Frøslid

NMK Fluberg

Kartleser junior:

Gull:

Jon Raaen

NMK Modum og Sigdal
Sølv:

jakob Hvambsahl

NMK Kongsberg
Bronsje:

Oddmund Hansen Westby

NMK Modum og Sigdal

Enduro

Junior Elite:

Gull:

Benjamin Bernhus

NMK Aurskog Høland
Sølv:

Martin Nordvang

NMK Aurskog Høland
Bronsje:

Senior Elite:

Gull:

Mikkel William Mikkelsen

NMK Kongsberg
Sølv:

Christian Presterud

NMK Aurskog Høland
Bronsje:

På Anders Ullevålseter

NMK Kongsberg

Dame:

Gull:

Vilde Marie Holt

NMK Gardermoen
Sølv:

Andrea Næss Bergum

NMK Krabyskogen
Bronsje:

Bredde 30 - 39år:

Gull:

Mads Amundsen

NMK Aurskog Høland
Sølv:

Andre Holmedal

NMK Aurskog Høland
Bronsje:

Brede 50-59:

Gull:

Gjermund Frostad

NMK Drammen
Sølv:

Harald Bogstad

NMK Aurskog Høland
Bronsje:

Hans Ola Mangen

NMK Aurskog Høland

U1 85 ccm:

Gull:

Marcus Brattberg

NMK Aurskog Høland
Sølv:

Liam Dressberg

NMK Aurskog Høland
Bronsje:

Hans Ola Mangen

NMK Aurskog Høland

Racing

GT:

Gull:

Marius S Paulsen

NMK Andebu
Sølv:

Thomas Ygranes

NMK solør
Bronsje:

Olav Rygge

NMK Solør

Shortcar Extreme:

Gull:

Thor Gunnar Hagen

NMK Modum og Sigdal
Sølv:

Petter S Waskaas

NMK Grenland
Bronsje:

Stian Frydenlund

NMK Drammen

Shortcar Bandit:

Gull:

Stian Fjukstad

NMK Kongsberg
Sølv:

Christian Haugom

NMK Solør
Bronsje:

Christoffer Amundsen

NMK Drammen

Seven Racing / RSR / klasse 2:

Gull:

Sigve Hansen

NMK Kvinesdal
Sølv:

Roger Iversen

NMK Sande
Bronsje:

Dag Wasmuth

NMK Solør

Drifting

PRO:

Gull:

Tor Arne Kvia

NMK Egersund
Sølv:

Odd-Helge Helstad

NMK Solør
Bronsje:

Andreas Øvergård

NMK Solør

PRO 2:

Gull:

Vikyntas Punys

NMK Solør
Sølv:

Robin Skedsmo

NMK Solør
Bronsje:

Henrik Høimyr

NMK Grenland

Junior:

Gull:

Robin Skedsmo

NMK Solør
Sølv:

Henrik Høimyr

NMK Grenland
Bronsje:

Ludvik Vonka

NMK Solør